logo logo

İnfoTrade Pro Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için YENİLENDİ!

Tüm işlemlerinizi dilediğiniz yerden gerçekleştirebilmeniz için çalışmaya devam ediyoruz. İnfoTrade Pro modern tasarımı ve yepyeni özellikleri ile artık daha hızlı ve daha kolay işlem imkanı sunuyor.

Borsa verilerini, dolar ve altın fiyatlarını anlık olarak takip edebilir, hisse senedi, VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirerek anlık fiyatlara ücretsiz sahip olabilir, Çağrı Merkezimiz aracılığı ile dilediğiniz ek lisanları satın alabilirsiniz.

Google Play App Store

Uygulamadaki Yenilikler

Çoklu Takip Listesi

Birden fazla izleme takip listesi oluşturabilir, takip listelerinizi kendi verdiğiniz isimlerle takip ederek, özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Info Trade içerisinde yer alan hazır ve sıralı listeleri de  ile de  kullanabilirsiniz.

Sembol Detay

Profesyonel Analizler analizler ile doğru yatırım yapmanın yolu artık İnfoTrade ‘de. Detaylı ve ileri seviye hisse, varant, VİOP fiyat analizleri, Fintables’ın sağladığı profesyonel temel analiz göstergeleri ile işlemlerinize yön verebilir, en doğru zamanı yakalayabilirsiniz.

Derinlik Ekranı

Derinlik verisine sahip olmanız durumunda, 10 kademeye kadar derinlik bilgilerini görebilir, yine aynı ekran üzerinden kademelere tıklayarak hızlıca emir gönderebilirsiniz.

AKD ve Takas Analizi

Aracı kurumların taraf ve anlık takas bilgilerini izleyebilir, menkul kıymete ait takas verilerini tarih aralığı seçerek inceleyebilirsiniz.

Teknik Analiz

İnfoTrade, teknik analizi Tradingview altyapısını kullanarak size yepyeni teknik imkanları deneyimler sunuyor. Yüzlerce indikatör ve gösterge ile gelişmiş teknik analiz yapabilirsiniz.

Alarm Kurma    

Hisse senedi, VİOP sembolleri, dolar ve altın için fiyat ve haber alarmı kurabilir, günlük açıklanan ekonomik veriler için ekonomik takvime hatırlatma oluşturabilir, gelen datadan verilerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Analiz ve Araştırma Raporları

İnfoTrade Araştırma ekibininin özenle hazırladığı araştırma raporları, bülten ve bilgilendirmelere ulaşabilir, anlık bildirimlere ile piyasadaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Portföy Takibi

Yenilenmiş portföy modülüne giriş yaparak hisse ve VİOP portföyünüzü anlık fiyatlarla takip edebilir, portföy ve bakiye bilgilerinin yanı sıra  takip edebilir, günlük işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alım Satım İşlemleri

Uygulamada her yerden kolaylıkla alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. İzleme listesinde sağa kaydırarak, sembol detay sayfasındaki al sat butonları üzerinden, derinlik sayfasında kademeye tıklayarak veya portföyünüz üzerinden alım satım butonlarına tıklayarak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Teminat Aktarım ve Kolay Para Transferi

EFT Talebi ve Teminat aktarım taleplerinizi tek tık ile uygulama üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. gönderebilirsiniz.