logo logo

InfoTrade Pro İle Tüm İşlemleriniz Tek Ekranda

Yenilenen InfoTrade Pro ile tanışın! Modern tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkan InfoTrade Pro ile artık daha hızlı ve daha kolay işlem imkânına sahip olabilirsiniz. Borsa verilerinden dolar ve altın fiyatlarına, anlık takipten araştırma ve raporlara kadar pek çok özelliği InfoTrade Pro sayesinde dilediğiniz yerden deneyimleyebilirsiniz. Hemen mobil uygulamamızı indirerek anlık fiyatları öğrenebilir, çağrı merkezimiz aracılığı ile dilediğiniz ek lisanları satın alabilirsiniz.

 

InfoTrade Pro Nedir?

InfoTrade Pro, temel olarak bir TradingView altyapısına sahip borsa uygulamasıdır. Bir diğer deyiş ile hisse senedi analiz uygulamasıdır. Tüm yatırımcılarımızın anlık veri fırsatlarından yararlandığı uygulamada, borsa verilerini, altın veya dolar fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca hisse senedi, VİOP sözleşmeleri ya da varant alım satım işlemlerinizi de uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı dostu ve yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken borsa uygulaması InfoTrade Pro, anlık fiyatlara ulaşabileceğiniz bir hediye ile de beraber geliyor. Tüm bunlar, uygulama aracılığı ile deneyimleyebileceğiniz özelliklerden yalnızca bazılarıdır. Uygulama içerisindeki zengin tasarım anlayışı sayesinde InfoTrade Pro mobil uygulamasını koyu tema - açık tema gibi seçenekler üzerinden de özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı Google Play ya da App Store online mağazaları üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

InfoTrade Pro Kullanımı Hakkında

InfoTrade Pro kullanımı, uygulamanın sade ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde çok kolay! Önce uygulamayı Google Play ya da App Store online mağazaları üzerinden mobil cihazınıza indirin. Eğer bir hesabınız yoksa uygulama ekranındaki "İnfo Yatırım hesabınız yok mu?" bölümüne tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından hesap numarası ve hesap şifresi ile beraber uygulamaya girebilirsiniz. Kullanım aşamasında ise sizi sade ve şık bir arayüz karşılıyor. Bu ekran üzerinden hisse senetlerinin alım - satım işlemlerini yapabilirsiniz. Almak istediğiniz hisse senedinin üzerine gelip kaydırarak "Al - Sat" seçeneklerine erişebilirsiniz. Derinlik lisansına sahip olan kullanıcılar, ayrıca derinlik ekranından da yararlanabilir. Bu sayede hisse senetlerinin 10 kademeye kadar derinlik bilgilerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılarını öğrenmek istediğiniz hisse senetlerinin üzerine tıklayarak da analiz ekranına geçiş yapabilirsiniz.

InfoTrade Pro uygulamasının ana ekranı, kullanıcıların izleme listesi ekranıdır. Bu ekranı özelleştirmeniz de mümkündür. Bunun için ekranın sol üstünde konumlanan "İzleme Listem" seçeneğine dokunun ve ardından "Yeni" butonuna tıklayın. Buradan listenizi özelleştirmeye başlayabilir, kendinize özel hisse senedi sayfanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca ekranın alt bölümündeki Piyasalar, Haberler, Portföyüm gibi seçeneklere tıklayarak da uygulamanın sunduğu diğer özellikleri keşfedebilirsiniz. Son olarak ana ekranın sol üzerindeki üç çizgiye dokunarak menüye ulaşabilir, Ekonomik Takvim, Varantlar, İşlemler, Alarmlar, Mesajlar gibi birçok seçeneğe hızlıca erişebilirsiniz.

 

InfoTrade Pro'nun Öne Çıkan Özellikleri

InfoTrade Pro'da çoklu takip listesinden derinlik ekranına, anlık verilerden kişiye özel müşteri temsilcisine kadar pek çok özellik öne çıkıyor. Örneğin, kişiye özel müşteri temsilcisi özelliğini kullanarak tüm destek, talep ve önerilerinize hızlıca yanıt alabilirsiniz. Ayrıca işlem yapabilme kabiliyetinizi geliştirmek için piyasanın önemli analistlerinin analiz ve eğitimlerinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzlerce indikatör ve gösterge sayesinde daha iyi teknik analizler yapabilmeniz de mümkündür. Tüm gelişmelerden saniye saniye haberdar olmak isterseniz alarm da kurabilirsiniz. Böylece hisse senedi, VİOP sembolleri, dolar ve altın fiyatları için alarm oluşturabilir, verilerden anlık haber alabilirsiniz. Uygulamayı kendinize göre özelleştirmek isterseniz de birden fazla izleme listesi oluşturabilir, hisse senetlerini anbean takip edebilirsiniz. Hemen online mağazanıza giderek InfoTrade Pro borsa uygulamasını indirip tüm özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz!

 

InfoTrade Pro ücretli mi?

InfoTrade Pro uygulamasını ücretsiz indirerek anlık borsa verilerini takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra derinlik lisansı gibi ek lisanslar ile ücretlidir. Bu tür özellikleri çağrı merkezimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

 

InfoTrade Pro derinlik ekranı nedir?

Derinlik ekranı, borsada genellikle tablolar hâlinde sunulan bir veridir. Hisse senedi gibi belirli yatırım araçlarının hangi fiyat seviyelerinde ne kadar alış - satış emri olduğunu göstermektedir. InfoTrade Pro derinlik ekranına sahipseniz, 10 kademeye kadar derinlik bilgilerini görebilirsiniz.

 

TradingView altyapısı ne işe yarar?

InfoTrade Pro'daki teknik analizler için kullanılan TradingView altyapısı, tek bir platformdan işlem yapabilmenizi sağlar. Dünya ölçeğinde 50M+ işlemci ve yatırımcının kullandığı TradingView sayesinde tüm analizleri tek bir yerde görebilirsiniz. Ayrıca InfoTrade Pro uygulamasındaki canlı veri gibi özelliklere de TradingView altyapısı sayesinde kolayca erişebilirsiniz.

Google Play App Store

Uygulamadaki Yenilikler

Çoklu Takip Listesi

Birden fazla izleme takip listesi oluşturabilir, takip listelerinizi kendi verdiğiniz isimlerle takip ederek, özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Info Trade içerisinde yer alan hazır ve sıralı listeleri de  ile de  kullanabilirsiniz.

Sembol Detay

Profesyonel Analizler analizler ile doğru yatırım yapmanın yolu artık İnfoTrade ‘de. Detaylı ve ileri seviye hisse, varant, VİOP fiyat analizleri, Fintables’ın sağladığı profesyonel temel analiz göstergeleri ile işlemlerinize yön verebilir, en doğru zamanı yakalayabilirsiniz.

Derinlik Ekranı

Derinlik verisine sahip olmanız durumunda, 10 kademeye kadar derinlik bilgilerini görebilir, yine aynı ekran üzerinden kademelere tıklayarak hızlıca emir gönderebilirsiniz.

AKD ve Takas Analizi

Aracı kurumların taraf ve anlık takas bilgilerini izleyebilir, menkul kıymete ait takas verilerini tarih aralığı seçerek inceleyebilirsiniz.

Teknik Analiz

İnfoTrade, teknik analizi Tradingview altyapısını kullanarak size yepyeni teknik imkanları deneyimler sunuyor. Yüzlerce indikatör ve gösterge ile gelişmiş teknik analiz yapabilirsiniz.

Alarm Kurma    

Hisse senedi, VİOP sembolleri, dolar ve altın için fiyat ve haber alarmı kurabilir, günlük açıklanan ekonomik veriler için ekonomik takvime hatırlatma oluşturabilir, gelen datadan verilerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Analiz ve Araştırma Raporları

İnfoTrade Araştırma ekibininin özenle hazırladığı araştırma raporları, bülten ve bilgilendirmelere ulaşabilir, anlık bildirimlere ile piyasadaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Portföy Takibi

Yenilenmiş portföy modülüne giriş yaparak hisse ve VİOP portföyünüzü anlık fiyatlarla takip edebilir, portföy ve bakiye bilgilerinin yanı sıra  takip edebilir, günlük işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alım Satım İşlemleri

Uygulamada her yerden kolaylıkla alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. İzleme listesinde sağa kaydırarak, sembol detay sayfasındaki al sat butonları üzerinden, derinlik sayfasında kademeye tıklayarak veya portföyünüz üzerinden alım satım butonlarına tıklayarak kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Teminat Aktarım ve Kolay Para Transferi

EFT Talebi ve Teminat aktarım taleplerinizi tek tık ile uygulama üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. gönderebilirsiniz.