İnfoTrade Pro

İnfoTrade Pro

Platform Image

İnfoTrade Pro Nedir?

İnfoTrade Pro, temel olarak bir TradingView altyapısına sahip borsa uygulamasıdır. Bir diğer deyiş ile hisse senedi analiz uygulamasıdır. Tüm yatırımcılarımızın anlık veri fırsatlarından yararlandığı uygulamada, borsa verilerini, altın veya dolar fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca hisse senedi, VİOP sözleşmeleri ya da varant alım satım işlemlerinizi de uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Platform Image

İnfoTrade Pro Kullanımı Hakkında

İnfoTrade Pro kullanımı, uygulamanın sade ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde çok kolay! Önce uygulamayı Google Play ya da App Store online mağazaları üzerinden mobil cihazınıza indirin. Eğer bir hesabınız yoksa uygulama ekranındaki "İnfo Yatırım hesabınız yok mu?" bölümüne tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından hesap numarası ve hesap şifresi ile beraber uygulamaya girebilirsiniz. Kullanım aşamasında ise sizi sade ve şık bir arayüz karşılıyor.

Platform Image

İnfoTrade Pro'nun Öne Çıkan Özellikleri

İnfoTrade Pro'da çoklu takip listesinden derinlik ekranına, anlık verilerden kişiye özel müşteri temsilcisine kadar pek çok özellik öne çıkıyor. Örneğin, kişiye özel müşteri temsilcisi özelliğini kullanarak tüm destek, talep ve önerilerinize hızlıca yanıt alabilirsiniz. Ayrıca işlem yapabilme kabiliyetinizi geliştirmek için piyasanın önemli analistlerinin analiz ve eğitimlerinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Platform Image

İnfoTrade Pro ücretli mi?

İnfoTrade Pro uygulamasını ücretsiz indirerek anlık borsa verilerini takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra derinlik lisansı gibi ek lisanslar ile ücretlidir. Bu tür özellikleri çağrı merkezimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.