Matriks & Matriks IQ

Matriks & Matriks IQ

Platform Image

MatriksIQ

MatriksIQ Veri Terminali, sermaye piyasalarına konu olan tüm verileri, yapay zeka destekli tahmin analizleri ve gelişmiş işlem olanaklarını sunan yeni nesil teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş masaüstü finansal veri, analiz ve işlem terminalidir. MatriksIQ'da BIST Pay Senedi ve VIOP piyasaları ile Binance Spot ve Vadeli piyasada işlem yapabilirsiniz.

Platform Image

Gelişmiş Teknik Analiz Özellikleri

Grafik verilerini, veri tamamlama ihtiyacı olmadan izleyebilir, çok sayıda çizim aracı ile çalışabilirsiniz. Pek çok grafik periyodu hazır olarak sunulur, grafiklerde istediğiniz periyotları birleştirebilir, yeni grafik periyotlarını seans saatleriyle uyumlu şekilde oluşturabilirsiniz. MatriksIQ'da yüzlerce indikatör hazır olarak sunulmaktadır. Formasyon tespiti yapabilir, trendlere, indikatörlere, grafik fiyat seviyelerine ve formasyonlara kolayca alarm kurabilirsiniz.

Platform Image

Algoritmik Trading

Çoklu periyot, çoklu sembol, yüzeysel ve derinlikli veri kullanımı, kademeli alım-satım gibi tüm algoritmik trading işlemlerinizi destekleyen bir altyapı sunan MatriksIQ, C# ile kodlamanın yanı sıra sihirbaz ekranları ile kolayca algoritma oluşturma olanağı sağlar.

Algoritmalarınızda backtest ve optimizasyon yapabilir, grafikler üzerinden algoritmalarınızı takip edebilirsiniz. Yapay zekâ yön tahmin sonuçlarınızı algoritmalarınıza dahil edebilirsiniz. Algoritma kütüphanesi platformundaki hazır algoritmalara MatriksIQ içerisinden erişebilirsiniz.

Sosyal medya içerikleri ve paylaşım olanakları, uygulama içi arama özelliği, kayıtlarınıza her yerden ulaşmanızı sağlayan bulut desteği ve sesle işlem yapma ve aksiyon alma gibi ek özellikleriyle MatriksIQ tüm yeni teknolojileri yatırımlarınızda destek sağlamak üzere hizmetinize sunar.

Platform Image

Matriks Mobil IQ


Matriks Mobil IQ'da kişiselleştirilebilen ve kaydedilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla canlı borsa, kripto paralar, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri ile gerçek zamanlı takip edip, BIST Pay ve VİOP piyasalarında işlem yapabilir, yatırımlarınıza her daim cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

Gelişmiş yapay zeka ve veri öğrenme teknolojileri ile sembol grafiklerinde oluşan 17 farklı formasyon otomatik olarak tespit edip, aktif ve tamamlanmış formasyonlar ile ilgili detay bilgileri ve grafikleri inceleyebilir, yatırım kararlarınızı akıllı bir formatta değerlendirebilirsiniz.