Hisse Sinyal

Hisse Sinyal

Platform Image

Yapay Zeka İle Hisse Sinyal Deneyimini Yaşayın!

İnfo Yatırım'ın yapay zeka özellikli Hisse Sinyal uygulamasını keşfedin! Belirli indikatör çeşitleri üzerinden hisseleri analiz eden yapay zeka ile işiniz katbekat kolaylaşıyor. Her hissenin grafiğini ve yapay zekanın yaptığı grafik yorumlarını görebileceğiniz Hisse Sinyal, Google Play ve App Store online mağazalarında sizi bekliyor. Siz de kullanıcılara rahat işlem yapabilme imkânı sunan Hisse Sinyal uygulaması ile favori borsa uygulamanızı mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca keşfedebileceğiniz uygulamayı keşfedebilir, sunduğu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Platform Image

Hisse Sinyal Uygulaması Nedir?

Hisse Sinyal, ücretsiz canlı veri ve haber akışı sunan uygulamada yapay zeka teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji ile algoritmik analizler sunan Hisse Sinyal uygulaması, her hissenin grafiğine ve yapay zekanın yaptığı grafik yorumlarına ulaşmanızı sağlıyor. Belli başlı indikatör çeşitleri ile hisselerin analiz edildiği uygulamada böylece kullanıcılara sonuçlar sağlanıyor. Ortaya çıkan sonuçlara göre ise hissenin destek ve direnç rakamlarına olan yakınlık / uzaklık durumlarını görebiliyorsunuz. Aynı zamanda canlı bir veri ekranı olan uygulamayı yalnızca bu işlevi ile de kullanabilir, anlık fiyatları kolayca takip edebilirsiniz. Yalnız bunlar da değil. Uygulamayı kullanarak hissenin grafiğini ve yapay zeka robotunun yaptığı analizleri de kolayca takip edebilirsiniz. Yatırımlarınızı değerlendirirken yapay zeka özellikli Hisse Senedi analiz uygulamamızı hemen keşfetmeye başlayın!

Platform Image

Hisse Sinyal Uygulamasında Neler Yapabilirsiniz?

Google Play ve App Store online mağazalarından indirebileceğiniz bu borsa uygulamasında pek çok özellikten kolayca yararlanabilirsiniz. Örneğin, ücretsiz bir şekilde canlı veri olanağından faydalanabilirsiniz. Yapay zekadan gelen analiz ve yorumları takip ederek de çeşitli sonuçlar elde edebilirsiniz. Dahası, yapay zeka desteğiyle algoritmik sinyal listesi 5 farklı hissenin güncel durumunu tek ekranda sunuyor. Böylece dijital dönüşüme yatırımlarınızda da ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca Hisse Sinyal'de kullanıcı dostu daha pek çok özellik sizi bekliyor! "Hızlı Al-Sat" butonu bunlardan biri ve vakitten kazanarak kolayca işlem yapmanıza yardımcı oluyor. "Piyasalar" bölümünde ise Kripto Para Piyasası, BİST Yükselenler, BİST Düşenler, BİST Hacime göre, Dünya Borsa Endeksleri ve Döviz/Emtia gibi ana kategorileri bulabilirsiniz. Anlık fiyatları yüzdelik farklarıyla beraber burada görebilirsiniz. Son olarak uygulamadaki gece modu ve gündüz modu, özelleştirme seçeneği sunuyor ve ekran tasarımını kullanıcının seçimine bırakıyor. Siz de hem işlevsel hem kullanıcı dostu borsa uygulaması Hisse Sinyal ile yatırımlarınıza şekil vermeye devam edin!

Platform Image

Hisse Sinyal Uygulaması Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle Hisse Sinyal uygulamasını Google Play veya App Store online mağazalarından mobil cihazınıza indirin. Ardından uygulamaya tıklayın ve ekrandaki "Kayıt Ol" butonuna basarak işlemlerinize devam edebilir, uygulamaya üye olabilirsiniz. Uygulamadaki özelliklerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bununla beraber "Derinlik, Aracı Kurum Dağılımı, Kademe Analizi" gibi özelliklerin ücretlendirmeleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz data 1 ay için geçerlidir. Uygulamanın Android ve iOS cihazlar ile ilgili uyumluluk bilgileri ise şu şekildedir:

  • Gereken Android Sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Gereken iOS Sürümü: iOS 12.1 veya üstü (iPhone ve iPad cihazlarda)
  • Gereken Mac Sürümü: macOS 11.0 veya üst sürümü ve Apple M1 veya üzeri çipe sahip bir Mac