Hakkımızda

Biz Kimiz?

1990 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren İnfo Yatırım Menkul Değerler, sermayesi güçlü ve halka açık Hedef GSYO, Seyitler Kimya ve Skyalp Finansal Teknolojiler; halka kapalı Hedef Yatırım Bankası, Zen GSYO, Hedef Portföy, Colendi Menkul Değerler şirketlerini de bünyesinde bulunduran Hedef Grubu iştirakidir.

İnfo Yatırım bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım–satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır.

İnfo Yatırım, Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri’nde aracılık hizmeti vermekte olup, faaliyet gösterdiği alanlarda etkinliğini giderek artırmaktadır.

30.09.2011 tarihinde halka arz edilen şirket Borsa İstanbul’da İNFO koduyla işlem görmektedir.

Güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübe ve uzman kadrosunu teknolojik altyapı ile birleştiren İnfo Yatırım, Genel Müdürlük haricinde tamamı 2019 Nisan dönemi sonrası açılan Adana, Ankara, Ankara-Söğütözü, Ankara-Çankaya, İstanbul-Ataşehir, Antalya, Aydın, İstanbul-Bakırköy, Balıkesir, İstanbul-Beşiktaş, İstanbul-Beylikdüzü, Muğla-Bodrum, Bursa, Bursa Nilüfer, Denizli, Diyarbakır, İstanbul-Etiler, Gaziantep, İstanbul - Göztepe, İstanbul - Göktürk, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, İstanbul-Levent, İstanbul-Maslak, Mersin, Samsun, İstanbul-Şişli, İstanbul-Tuzla, Van, İrtibat Büroları aracılığıyla 30 noktada hizmet vermektedir.

Neden İnfo Yatırım?

Yatırımcılarımızın beklentilerini müşteri odaklı hizmet anlayışımızla en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyoruz.

Güçlü Sermaye ve Halka Açıklık

İnfo Yatırım sermayesi güçlü ve halka açık Hedef GSYO, Seyitler Kimya ve Skyalp, Hedef Yatırım Bankası, Zen GSYO, Hedef Portföy şirketlerini de bünyesinde bulunduran Hedef Grubu iştirakidir.

2011 yılında halka arz olan İnfo Yatırım, Borsa İstanbul'da INFO koduyla işlem görmektedir.

Güvenilir ve Şeffaf Olmamız

Yatırımcılarımıza piyasada meydana gelen herhangi bir ekonomik olay, gelişme veya düzenleme hakkında, tam olarak bilgi sahibi olmaları için şeffaf, adil ve dürüst bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul Uluslararası Derecelendirme Hizmetleri A.Ş ("Turkrating") tarafından hazırlanan 02.09.2023 tarihli derecelendirme raporunda Uzun Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notu "TR A+", Kısa Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notu "TR A1" ve görünümü "Durağan" olarak belirlenmiştir.

5 Gün 24 Saat Çözüm Odaklı Müşteri Desteği

Yatırımcılarımıza 5 gün 24 saat hızlı işlem altyapımız ile kişiye özel hizmet ve analiz desteği sunmaktayız.

Birebir Hizmet Yakın Destek

Finansal piyasalara yönelik tüm ihtiyaçlarınıza yakın hizmetimizle destek oluyoruz.