Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Ayrıcalıklı Yatırım Danışmanlığı ve Hisse Öneri Hizmetleri

Yatırım danışmanlığı ve hisse önerilerinde ayrıcalıklı hizmetler almak için İnfo Yatırım’ın uzman araştırma ve yatırım danışmalığı ekibi ile yola çıkın! Sunduğumuz kişiye özel tavsiyeler ile yatırımlarınıza en doğru şekilde yön vermeye başlayabilirsiniz. İster uzun ister kısa vadeli hisse öneri hizmetlerimizden yararlanabilir, çok hızlı değişen piyasa koşullarından uzman danışmanlarımız sayesinde en az seviyede etkilenebilirsiniz. Siz de sunduğumuz özel tavsiyeler ile yatırımlarınız için en iyisini gerçekleştirebilir, İnfo Yatırım’ın uzman araştırma ve yatırım danışmanlığı ekibinin analizlerine erişmek için hemen hesap açabilirsiniz!


İnfo Yatırım İle Hisselerinizi Yönlendirin

Yatırım danışmanlığı ve hisse önerileri hizmetlerimiz sayesinde, kısa ve uzun vadeli hisse senedi önerilerimizden faydalanmaya başlayın. Birbirinden farklı pek çok risk profiline göre oluşturulan kısa ve uzun vadeli hisse senedi önerilerimiz sayesinde özelleştirilmiş danışmanlık hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz. Üstelik, küresel etkiler gereği hızla değişen piyasa koşullarına karşı uzman İnfo Yatırım araştırma ekibi ile etkileri minimize edebilirsiniz. Dilerseniz, aşağıdaki tablodan İnfo Yatırım öneri gerçekleşme istatistiklerini de inceleyebilir, teknik analiz önerileri ve hedefe gelen analiz sayılarını karşılaştırabilirsiniz.


Mobil Uygulamamız İle Hisse Önerilerimize Ulaşın!

Bir hisse senedi yatırım ve analiz uygulaması olan İnfoTrade Pro  ile yatırım danışmanlığı hizmetini çıtayı yukarı taşıyın. Ücretsiz anlık veri avantajından yararlanabileceğiniz InfoTrade Pro mobil uygulaması sayesinde borsa verilerini, dolar ve emtia fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Dahası hisse senedi, VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi de uygulamamız üzerinden kolayca takip etmeniz mümkün. Böylece tüm yatırımlarınızın takibini mobil cihazınız üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak kişiye özel müşteri temsilcilerinden yararlanabilir, tüm taleplerinize hızlıca karşılık alabilirsiniz. Uzman araştırma ekibimizin önerilerine siz de InfoTrade Pro mobil uygulaması ile erişebilir, üstün yatırım danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

BİST ve VİOP Nedir?

BİST: Borsa İstanbul ya da kısaca BİST, Türkiye'de borsa işlemlerinin gerçekleştirildiği pazar yeridir. Kurum, Türkiye'de faaliyet yürüten tek borsa organizasyonudur. Türkiye’de hisse senedi alım satım işlemlerini gerçekleştiren her yatırımcı, BİST bünyesinde faaliyet gösterir.

VİOP: Açılımı Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'dır. Bu piyasa, 2013 yılında Borsa İstanbul çatısı altında toplanmıştır.

Kısa Vadeli Yatırım Nedir?

Kısa vadeli yatırımlar, geçici yatırımlar olarak da bilinir. Bu yatırımlar genel olarak en fazla 1 yıl içinde kolayca nakde çevrilebilir. Kısa vadeli yatırımların çoğu, ortalama 3 ila 12 ay arası bir süreden sonra satılır ve nakde çevrilir. Bu yatırım çeşidi, daha minimal piyasa hareketliliğinden yararlanmanın popüler bir yöntemidir.

Uzun Vadeli Yatırım Nedir?

Uzun vadeli yatırımlar denildiğinde ise daha çok 1 yıldan uzun süreler kastedilir. Bu yatırım tarzında varlıklar 1 yıldan daha uzun süre elde tutulur. Uzun vadeli yatırımlar hisse senedi, tahvil gibi finansal enstrümanlara yatırım yapılması ve sabırlı bir şekilde beklenmesi esasına dayalıdır. Bu nedenle kısa vadede yaşanabilecek kayıpların da göz ardı edilmesi beklenir.

En Güvenilir Hisse Senedi Nereden Alınır?

Yatırımcılar, hisse senetlerini Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilmiş aracı kurumlar veya banka aracı kurumlar üzerinden alabilir, satabilir.

İnfo Yatırım’da hesap açmak çok kolay!✌️

İnfo Yatırım hesabınızı açın, yatırım danışmanlığı hizmetini kolayca alın.

ÜCRETSİZ HESAP AÇ

İnfo Yatırım İle Çalışmanız İçin Birkaç Neden

Diğer Hizmetler