E-Şube & İnfoWeb

E-Şube & İnfoWeb

Platform Image

İnfo Yatırımın dijital şubesi ile tanıştınız mı? Temsilciye ihtiyaç duymadan neler yapabileceğinizi beraber inceleyelim.

İnfo Yatırım'ın dijital şubesi E-Şube sayesinde işlmelerinizi temsilcisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Platform Image

Özel Emirlerin Sizlere Sunduğu Avantajlardan Tek Tıkla Yararlanın.

E-Şube içerisindeki sentetik emirler menüsünden dilediğiniz özel emri kullanabilirsiniz. Kar Al - Zarar Durdur Süreli Emir Hareketli Zarar Durdur Parçalı Alım Emri Şartlı Özel Emir ve Biri Diğerini İptal Eden Emirler gibi özel emirlerin tamamını dijital şubenizden yapabilirsiniz.

Platform Image

Halka Arzlara Blokajlı Katılım İmkanı

Dijital şubeniz E-Şube içerisinden halka arzlara blokajlı bir şekilde katılımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Platform Image

Al-Sat İşlemleri

Al-Sat ekranından Hisse - Varant - Fon - Döviz Alım satım işlemleri gerçekleştirebilir, hesap özetinizi Hisse  - Viop - Fon ayrı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Platform Image

Ücretsiz Virman Kolaylığı

Hisse Virman menüsünden, ÜCRETSİZ olarak bir başka aracı kurumda olan hisselerinizi info yatırım hesabınıza aktarabilir ya da 3. kişilere tahsis edebilirsiniz.

Platform Image

Transferler

Transfer işlemleri menüsünden, ÜCRETSİZ olarak İnfo Yatırım'daki veya başka kurumdaki kendi hesaplarınıza ya da 3.kişilere Havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Platform Image

Acil Nakit İhtiyacınız

T+0 Acil Nakit menüsünden, satışını yapmış olduğunuz hisse senedi tutarlarını aynı gün veya ertesi iş günü banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Platform Image

Sermaye Artırımlarına Katılım

Portföyünüzde bulunan hisse senedinin bedelli sermaye artırımı var ise elinizdeki rüçhanlar için  bedelli sermaye artırımına katılabilirsiniz.

Platform Image

Gün İçi Kredi Tanımlama

Gün içi işlemlerinizde kullanmak için kredi işlem limiti tanımlayabilirsiniz. Gün içi işlem limiti ile gün içerisinde hisse senedi alım-satım işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Platform Image

Temsilcisiz Kredi Kullanımı

Kredili işlem yapmak isterseniz kredi limitini talep edebilir ve sizlere tanımlanan kredi ile hisse senedi alım işlemlerinizde kullanabilirsiniz.