logo logo
tradingview
Müşteri Aydınlatma Metni'ni okudum.Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve aktarılmasına açık rıza veriyorum.
İletişim Adreslerime ticari elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Anlık Borsa Verisi

TradingView ile tüm yatırımcılarımız , anlık veri avantajlarından faydalanmaktadır.

Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi ve Avantajlı Komisyon Oranları

İnfo Yatırım müşteri kendilerine özel müşteri temsilcisi sayesinde her türlü destek ve taleplerine hızlıca çözüm bulurken, avantajlı komisyon oranlarından da yararlanmaktadır.

Ücretsiz Analiz ve Eğitimler

İnfo Yatırımım müşterileri; piyasaya yön veren deneyimli analistlerin, analiz ve eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

19 Şubat 2024 - 15 Mart 2024 Tarihleri arasında, kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere Pay Piyasası ile Vadeli işlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) işlemlerine yönelik olarak gerçekleşmektedir.

Kampanyada Pay Piyasası ile VİOP işlemleri kapsamında kazanılacak puanlar aşağıdaki şekilde belirlenecektir:

Promosyona konu TradingView Essential paketinin içerikleri internet sitesi üzerinde yer almaktadır: https://tr.tradingview.com/pricing/

Kişilerin hak kazanıp kazanmadıkları 18 Mart 2024 pazartesi 10:30 saatinde kontrol edilecektir.

Müşterilerin, kampanyaya katılım talebi iletmesine gerek yoktur. Gerekli şartları sağlayan ve söz konusu pakete hak kazanan kişilere, hak ediş tarihinden (18.04.2024 Pazartesi Günü) sonraki 1 hafta içerisinde sistemde kayıtlı olan cep telefon numaraları üzerinden SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Pakete hak kazanan kişilere gönderilen sms içerisinde, promosyona konu paketi kullanabilecekleri internet sitesi adresi ve kullanacakları kod yer alacaktır. 

*Kampanyaya konu paketlerin, nakit karşılığı müşterilerin hesaplarına yatırılmayacaktır.