Uzman Yatırım Danışmanlarımız ve Hisse Önerilerimizle Her Zaman Yanınızdayız!

İnfo Yatırım’ın uzman araştırma ekibinin analizleri ve yatırımcılarımıza sunduğumuz özel tavsiyeler ile yatırımlarınıza doğru yön verebilirsiniz.

Küresel etkiler dolayısıyla çok hızlı değişen piyasa koşullarından profesyonellerin tecrübeleriyle en düşük düzeyde etkilenmeniz için Yatırım Danışmanlığı hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Farklı risk profillerine göre oluşturulan kısa ve uzun vadeli hisse senedi önerilerimize, Info Trade Pro mobil uygulamamız üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

İnfo Yatırım’ın uzman araştırma ekibinin analizlerine ulaşmak için hemen hesap açın.

Yatırım Danışmanlığı Nedir?

Yatırım Danışmanlığı, yatırımcıların risk profili ve getiri hedefleri çerçevesinde, sermaye piyasası araçları hakkında yazılı veya sözlü yorum ve yatırım tavsiyelerinde bulunulmasıdır.

Yatırım danışmanlığı kapsamında yer alan ürün portföyünü, kısa ve uzun vadeli hisse önerileri  oluşturmaktadır. Öneriler yatırımcılara ilk olarak İnfoTrade Pro mobil uygulaması aracılığıyla hızlı bir şekilde iletilir. Hemen sonrasında bu öneri ve tavsiyeler yatırımcılarımızın e-posta adreslerine iletilir.

Hisse önerileri içinde BİSTTÜM, BİST100, BİST30 ve VİOP rapor ve önerileri yer almaktadır.

Yatırım Danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilmek için, Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesi’ni imzalamış olmanız gerekmektedir.

 

İnfo Yatırım Öneri Gerçekleşme İstatistikleri

Teknik Analiz