Türkiye’de İlk Defa TradingView Üzerinden İşlem Yapma İmkanı!

İnfo Yatırım, dünyada 100 milyona yaklaşan yatırımcı tarafından takip edilen uluslararası teknik analiz platformu TradingView’da işlem yapma imkanı sağlıyor.

TradingView Türkiye’de günde 500 bin, ayda 4,5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor.

Yatırımcılarımız, TradingView üzerinden teknik analizler yapıp, grafikleri inceleyerek, grafikler üzerinden İnfo Yatırım hesapları ile kolayca alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Hemen İnfo Yatırım’da hesap açın, TradingView üzerinden işlem yapın.

TradinView’de Nasıl İşlem Yapılır?

TradingView-1
  • TradingView’da mevcut bir üyeliğiniz var ise sağ üst bölümde yer alan Giriş butonu ile TradingView hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  • Eğer TradingView üyeliğiniz yoksa, sağ üst bölümde yer alan Ücretsiz Deneme bölümünden üye olabilirsiniz.
TradingView-2
  • Grafikler bölümünden, grafiğin altında en sağda yer alan İşlemler bölümüne girerek karşınızda çıkan ekranda İnfo Yatırım’ı seçerek, İnfo Yatırım Online Şubesi Kullanıcı Adı, Parola ve Şifrenizi giriniz.
  • Böylece İnfo Yatırım portföyünüze giriş yapmış oldunuz.
TradingView-3
  • Artık kendi oluşturduğunuz izleme listenizde yer alan hisse senedi veya VİOP kontratlarının üzerine mouse’ın sağ tuşu ile tıkladığınızda açılan pencerede Al-Sat seçeneği ile işlemleri yapabileceğiniz gibi incelediğiniz yatırım ürününün grafiği üzerinden Al – Sat seçenekleri ile hızlı alım satım işlemlerini yapabilirsiniz.