İnfo Yatırım’da Hesap Açın,
Dünyanın En Gelişmiş Grafik Analiz Programı
Tradingview’a Ücretsiz Sahip Olun!

5 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında hesap açmak için başvurun, 1 aylık Tradingview Pro paketine ücretsiz sahip olun.

Kampanya tarihleri arasında için https://hesapac.infoyatirim.com adresinden başvuran ve 10 Eylül 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 1.000 (bin) yatırımcımız TradingView-Pro üyeliği karşılığında komisyon iadesi hakkı elde edecektir.

Hemen hesap açarak TradingView‘ın zengin analiz imkânlarından yararlanabilir, İnfo Yatırım ayrıcalığı ile analizlerinizi işleme çevirebilirsiniz.

İlgili tarihler arasında başvuruda bulunan ve 10 Eylül 2021 tarihine kadar hesap açma işlemini tamamlayan ilk 1.000 (bin) yatırımcımız, https://tr.tradingview.com adresinden TradingView-Pro paketine üye olmaları durumunda, TradingView-Pro’nun bir aylık ücreti iade edilecektir.

Ayrıca mevcutta TradingView-Pro üyesi olan ve kampanya tarihleri arasında https://hesapac.infoyatirim.com adresinden başvurarak hesap açan yeni yatırımcılarımız da aynı şekilde bir aylık TradingView-Pro ücreti komisyon iadesi fırsatından yararlanabileceklerdir.

Üstelik İnfoTrade Pro kullanan ve yeni hesap açan yatırımcılarımıza Karma Düzey 1 anlık verisi de ücretsiz hediye!

TradingView Nedir? Ne İşe Yarar?

TradingView, dünyada 100 milyona yakın kişi tarafından takip edilen uluslararası teknik analiz platformudur. Kullanıcıların dünya çapında piyasa verilerini görebildikleri, 50’den fazla çizim aracı ve 100 binden fazla teknik göstergeleri içermektedir. Kullanıcıların ayrıca izleme listeleri oluşturabilmesi ve fiyat alarmı gibi alarm kurmalarına da olanak sağlanmaktadır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 5 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında hesap açılışı için başvuran ilk 1.000 (bin) yatırımcımız yararlanacaktır.
  • TradingView Pro’ya üye olan yeni yatırımcılarımızın, ödeme dekontlarını tarafımızla paylaşmaları sonrasında, ödeme dekontunda yer alan 14,95 USD’ye karşılık gelen TL tutar komisyon iadesi için esas alınacak tutar olacaktır.
  • İade işleminin yapılabilmesi için Tradingview’a yapılan ödeme dekontlarının tarafımıza e-posta ile iletilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya sürecinde hak edilen ücret iadeleri 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacaktır. Bu sürede Tradingview-Pro bir aylık üyelik ücreti kadar komisyon üretmeyen müşterilerimize, 31 Aralık 2021 tarihine kadar ürettikleri komisyon tutarı iade edilecektir.
  • Kampanya sadece TradingView-Pro üyeliğini kapsayacak olup, TradingView-Pro+ ve Premium üyelikleri kampanya kapsamı dışındadır. Bu 2 üyelik paketi için herhangi bir komisyon iadesi yapılmayacaktır.
  • Her yatırımcının kampanyaya 1 kez katılım hakkı bulunmaktadır.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.