logo logo
neden-info-yatirim
Müşteri Aydınlatma Metni'ni okudum.Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve aktarılmasına açık rıza veriyorum.
İletişim Adreslerime ticari elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum.

Anlık Borsa Verisi

İnfoTrade Pro ile tüm yatırımcılarımız , anlık veri avantajlarından faydalanmaktadır.

Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi ve Avantajlı Komisyon Oranları

İnfo Yatırım müşteri kendilerine özel müşteri temsilcisi sayesinde her türlü destek ve taleplerine hızlıca çözüm bulurken, avantajlı komisyon oranlarından da yararlanmaktadır.

Ücretsiz Analiz ve Eğitimler

İnfo Yatırım müşterileri; piyasaya yön veren deneyimli analistlerin, analiz ve eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

İnfo Yatırım'da Hesap Açmak için 7 Neden

 


  • Avantajlı Komisyon Oranları

Pay piyasası ve Vadeli İşlemler Opsiyon Piyasalarında yapacağınız işlemlerde size özel komisyon oranları ile yatırımı deneyimleyin.


  • TradingView Entegrasyonu

Hem Web Hem Mobilde TradingView üzerinden profesyonelce işlem yapmak imkanı


  • Günlük Analiz ve Araştırma Desteği

Araştırma Birimimizin hazırladığı günlük analizler ile her an piyasalardan haberdar olun. Yüksek başarı oranı ile Hisse Radarı uygulamamız ve piyasa davranışlarını analiz eden Sentiment Algo ürünümüzün desteği ile sermaye piyasalarında kaybolmayın!


  • Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı Desteği

Alanında tecrübeli, donanımlı yatırım danışmanlarımız ile sorularınıza anında çözüm buluyoruz, desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. Her gün YouTube ve İnstagram canlı yayınları ile sizlerle buluşuyoruz. Beraber gündemi ve önemli gelişmeleri yorumluyoruz.


  • Anlık Borsa Verisi

Borsa İstanbul'da verileri 15 dakika gecikmeli izlemek yerine İnfo Yatırım'da hemen hesap açın, verileri anlık izlemeye başlayın. Piyasaların gerisinde kalmayın!


  • Web ve Mobil İşlem Platformları

İnfoTrade Pro, İnfo Yatırım Uluslararası Piyasalar, E-Şube, Android ve IOS işlem platformları ile işlem yapmaya başlayın!


  • Halka Arzlara Kolay Katılım

İnfo Yatırım ile Halka Arzlara kolayca katılabilir, Para Piyasası Fonları, BIST30 Hisse Senetlerinizi teminat göstererek katılım sağlayabilirsiniz.