İnfo Yatırım’da Hesap Açın,
N11 Hediye Çeki veya Finnet 2000 Plus Kazanın!

10 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında İnfo Yatırım’da hesap açan herkese 100 TL değerinde N11 Hediye Çeki veya 3 Aylık Finnet 2000 Plus üyeliği hediye!

10 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında https://hesapac.infoyatirim.com adresinden başvurarak hesap açma işlemlerini tamamlayan yatırımcılarımıza, 100 TL değerinde N11 hediye çeki veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyelik paketi hediye!

Üstelik hesap açan herkese İnfoTrade Pro üzerinden Ücretsiz Canlı Veri fırsatını da kaçırmayın !

Ayrıca 10 Eylül 2021 tarihi öncesinde şirketimizde hesabı bulunan, 10 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında net 2.000 TL ve üstü komisyon geliri bırakan yatırımcılarımıza da talep etmeleri durumunda 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliği hediye edilecektir.

İnfo Yatırım’da hesap açarak bu fırsatı kaçırmayın.

Hediyeye konu olan Finnet 2000 Plus paketleri talep etmeleri durumunda hesap açma işlemleri tamamlandıktan sonra 15 gün içerisinde tanımlanacak, giriş bilgileri hesap açma işlemi sırasında verdikleri GSM numaralarına SMS ve e-posta adreslerine iletilecektir.

N11 hediye çeki talep eden yatırımcılarımıza ise hediye çek kodları en geç kampanyanın bitiş tarihi olan 31 Ekim 2021’den sonraki 7 gün içerisinde hesap açarken ilettikleri GSM numaralarına SMS ile gönderilecektir.

Finnet 2000 Plus Nedir?

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetlerinin nabzını tutan uzman bir bilgi portalıdır. Alım satım göstergelerinden, fiyat kazanç oranlarına, tarihi bilançolardan, sektörel analizlere kadar farklı değişkenleri dilerseniz cebinizdeki akıllı telefonla izleyebilir, yatırım kararlarını şekillendirirken pay piyasası verilerini, tahvil ve bono, döviz, varant ve vadeli işlemler gibi alternatif araçların canlı verileriyle karşılaştırabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 10 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında hesap açmak için https://hesapac.infoyatirim.comadresinden başvuran ve 31 Ekim 2021 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 1.000 (bin) kullanıcı yararlanacaktır. Hesap açma işlemini tamamlayan yatırımcılarımıza, taleplerine göre 100 TL değerinde N11 hediye çeki veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
 • Yatırımcılarımız hangi hediyeyi talep ettiklerini https://hesapac.infoyatirim.comsayfasından hesap açmak için başvurdukları sırada seçeceklerdir. Eğer hesap açma işlemi kampanya tarihleri arasında tamamlanır ise, yatırımcımıza başvuru sırasında seçtiği N11 hediye çeki veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliğine ilişkin bilgiler, kampanya koşullarında belirtilen süreler ve yöntemlerle tanımlanarak yatırımcımıza iletilecektir.
 • Yatırımcılarımız kampanya süresinde yalnızca 1 ödül kazanabilir ve sadece bir kampanya şartından faydalanılabilir.
 • Hesap açma işlemlerini tamamlayan yatırımcılarımız, Finnet 2000 Plus üyeliğini talep etmeleri durumunda, hesap açma işlemleri tamamlandıktan sonra 15 gün içerisinde tanımlanacak, giriş bilgileri hesap açma işlemi sırasında verdikleri e-posta adresine iletilecektir.  E-posta adresinin hatalı olması veya e-posta adresinden kaynaklanan hatalardan dolayı Finnet 2000 Plus üyelik bilgilerinin, yatırımcılarımıza ulaşmamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
 • 10 Eylül 2021 tarihinden önce hesap açmış olan yatırımcılarımız, 31 Ekim 2021 tarihi itibariyle, kampanya süresi içerisinde borsa payı düşülmüş olarak net 2.000 TL ve üstü komisyon getirisi sağlarlar ise, bu yatırımcılarımız Finnet 2000 Plus taleplerini, 30 Kasım 2021 tarihine kadar iletmeleri durumunda, kendilerine Finnet 2000 Plus üyeliği tanımlanacaktır. 30 Kasım 2021 sonrasında yapılacak talepler dikkate alınmayacaktır.
 • 10 Eylül 2021 tarihinden önce hesap açmış olan yatırımcılarımızın Finnet 2000 Plus talep etmeleri durumunda, Finnet 2000 Plus üyelik bilgileri İnfo Yatırım sistemlerinde kayıtlı olan e-posta adresine gönderilecektir. İnfo Yatırım sistemlerinde kayıtlı olan e-posta adresinin hatalı olması veya e-posta adresinden kaynaklanan hatalardan dolayı Finnet 2000 Plus üyelik  bilgilerinin, yatırımcılarımıza ulaşmamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
 • Talep edilen N11 hediye çek kodları ise, en geç kampanyanın bitiş tarihi olan 31 Ekim 2021’den sonraki 7 gün içerisinde talep eden yatırımcılarımızın hesap açarken ilettikleri cep telefonu numaralarına SMS ile gönderilecektir. Cep telefonu numaralarının hatalı olması veya cep telefonu cihazı ya da operatörden kaynaklanan hatalardan dolayı kullanıcıya ulaşmayan hediye çek kodlarından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
 • N11 hediye çekleri için son kullanım tarihi 31.03.2022 olup, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Altın & Gümüş, Kağıt Ürünleri, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • N11 hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez, devredilemez.
 • Çeklerin kullanımı için n11.com üyesi olmak gereklidir, üyelik ücretsizdir. Çekler ile alınan ürünlerin iptal ve iade başta tüm alışveriş sürecinde n11.com genel alışveriş koşulları geçerlidir.
 • N11 hediye çekleri başka kupon hediye çekleri ile birleştirilerek kullanılmaz.
 • Yeni açılan n11.com hesaplarının 7 gün içerisinde aktive edilmesi gerekmektedir. N11.com’a üye olunurken verilen e-posta adresine gönderilen aktivasyon linkine tıklayarak hesap doğrulanır ve üyelik işlemi tamamlanır. Aktivasyon işlemi yapılmamış hesapta kupon kullanımı mümkün değildir. Yeni açılan n11 hesabı aktive edildikten sonra hediye çeki hesaba yüklenmelidir.
 • 7 gün içerisinde aktive edilmemiş n11 hesapları kapatılır, n11 hediye çeki bu hesaba tanımlandıysa kullanımı mümkün olmaz, kupon kodunun telafisi yapılmaz.
 • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.