Borsaekranim.com’a Üye Olun,
Ücretsiz FintablesPro’ya Sahip Olun!

18 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında borsaekranim.com’a üye olun, 1 aylık Fintables-Pro paketine ücretsiz sahip olun. Üstelik 2 ay Anlık Borsa Verileri de Hediye!

Kampanya tarihleri arasında www.borsaekranim.com adresinden Borsa Ekranım’a üye olan ilk 2.000 (ikibin) kullanıcımıza 1 aylık ücretsiz Fintables-Pro temel analiz üyelik paketi (*) hediye edilecektir.

Hemen Borsa Ekranım’a üye olarak Fintables-Pro’nun zengin analiz imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Üstelik Borsa Ekranım’a üye olan herkes, Anlık Borsa Verilerini Borsa Ekranım üzerinden 2 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebileceklerdir.

Borsa Ekranım hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru için tıklayınız…

Fintables-Pro Üyeliği Nedir? Ne İşe Yarar?

Fintables, Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin finansal raporlarını anında sisteme çekerek standardize eden ve veri görselleştirme tekniklerini kullanarak yatırımcıların hızlı analiz yapmasını sağlayan bir temel analiz platformudur. Rasyo analizleri ile yatırımcılara şirketleri kıyaslama imkanı verir ve radar ile istenilen kriterlere uygun hisselerin listelenmesini sağlar. Fintables Özet Rapor ile şirketlerin finansal raporlarını tek bakışta anlamlandırmasına imkan tanır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 18 Ağustos – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında borsaekranim.com web sitesine üye olan ilk 2.000 (ikibin) kullanıcı yararlanacaktır. Üye olan bu kullanıcılarımıza 1 aylık Fintables-Pro üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
  • Mevcutta Fintables-Pro üyesiolanlar bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde FintablesPro üyeliği bulunan ve üyeliklerini iptal ederek borsaekranim.com ‘a üye olmaları durumunda, bu kullanıcılarımız kampanyadan yararlanamaz.
  • 1 aylık ücretsiz FintablesPro üyelik paketi, üye olunduğunda hemen tanımlanacak ve FintablesPro kullanım bilgileri üyelik işlemleri sırasında verdikleri e-posta adresine anında gönderilecektir. E-posta adreslerinin hatalı olması veya e-posta adreslerinden kaynaklanan hatalardan dolayı FintablesPro kullanıcı bilgilerinin ulaşmamasından İnfo Yatırım sorumlu değildir.
  • Kampanya sadece FintablesPro üyeliğini kapsayacaktır.
  • Her yatırımcının kampanyaya 1 kez katılım hakkı bulunmaktadır.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.